Táto sada mikrofónov pre snímanie bicích a perkusných nástrojov obsahuje sedem mikrofónov jeden DTP 640 REX, tri DTP 340 TT, dva LCT 340 a jeden MTP 440 DM.


LEWITT DTP 640 REX

Mikrofóny Lewitt zo série DTP Percussion sú primárne určené pre snímanie bicích a perkusných nástrojov. Tieto modely používajú tí najnáročnejší profesionáli, ktorí vedia ako podstatné sú aj tie najemnejšie detaily, pretože pri vývoji a výrobe mikrofónov Lewitt sa dbá naozaj na každú maličkosť. Výsledkom sú mikrofóny, ktoré splnia aj tie najvyššie požiadavky.

Pokiaľ ide o model DTP 640 REX, tak to je unikátny mikrofón s duálnou konštrukciou obsahujúci dynamickú kondezátorovú vložku, ktorý Vám ako naživo, tak v štúdiu ponúkne možnosť snímať bicie, perkusie, kontrabasy, basgitary a podobné nástroje na úrovni profesionálov. Kombinácia dvoch technologií snímania umožňuje získať z každej to lepšie a ponúknuť veľmi prirodzený zvuk so všetkými detailami aj za tých najnáročnejších podmienok. Pridajte k tomu aj široké možnosti nastavenia s pomocou padu alebo dvoch typov frekvenčnej odozvy, a máte pred sebou mikrofón, ktorý už nikdy nebudete chcieť vymeniť.

Telo mikrofónu je celokovové, hlava je krytá odolnou mriežkou.

LEWITT DTP 340 TT

Mikrofóny Lewitt zo série DTP Percussion sú primárne určené pre snímanie bicích a perkusných nástrojov. Tieto modely používajú tí najnáročnejší profesionáli, ktorí vedia, ako podstatné sú aj tie najjemnejšie detaily, pretože pri vývoji a výrobe mikrofónov Lewitt sa dbá naozaj na každú maličkosť. Výsledkom sú mikrofóny, ktoré splnia aj tie najvyššie požiadavky.

Pokiaľ ide o model DTP 340 TT, tak to je dynamický mikrofón celkom prispôsobený potrebám snímania bicích a perkusií. Za akýchkoľvek okolností zvládne pracovať aj s veľmi vysokým akustických tlakom a vždy ponúkne čistý a prirodzený zvuk, ktorý obsahuje všetky nuance v tóne. Samozrejmosťou je smerová charakteristika, ktorá tlmí nežiadúci zvuk z okolia.

Telo mikrofónu je celokovové, hlava je krytá odolnou mriežkou.
LEWITT LCT 340

Mikrofóny Lewitt zo série LCT Authentica sú novou generáciou všestranných kondenzátorových mikrofónov určených predovšetkým pre použitie v štúdiovom prostredí. Okrem perfektného záznamu zvuku sa môžu pýšiť aj inovativnými technickými riešeniami. Tieto modely používajú tí najnáročnejší profesionáli, ktorí vedia, ako podstatné sú aj tie najmenšie detaily, pretože pri vývoji a výrobe mikrofónov Lewitt sa dbá naozaj na každú maličkosť. Výsledkom sú mikrofóny, ktoré splnia aj tie najvyššie požiadavky.

Pokiaľ ide o model LCT 340, tak to je kondenzátorový mikrofón so skutočne všestranným použitím – skvele si poradí s vokálmi, pianom, gitarami, bicími, perkusiami, činelmi, ďaľšími strunovými nástrojmi, nástrojovými aparatúrami, aj dychovými nástrojmi. Určený je primárne do štúdiového prostredia, ale nezradí vás ani naživo.

Okrem všestrannosti je jeho silnou stránkou aj jednoduchosť použitia a veľmi precízny záznam zvuku, ktorému sú prispôsobené všetky technické parametre. Cieľom je totiž čistý a prirodzený tón, veľmi nízka náchylnosť k spätnej väzbe, potlačenie zvukov okolia a nulové skreslenie. Niektoré parametre je možné priamo na mikrofóne nastaviť, pričom nastavenie je vizualizováno podsvietením.

Telo mikrofónu je celokovové, hlavu kryje kovová mriežka. Súčasťou je držiak, protiveterný kryt a koženkové púzdro.

LEWITT MTP 440 DM

Mikrofóny Lewitt zo série MTP Live sú primárne určené pre použitie v „živých“ situáciach, kedy je treba izolovať hlavný zdroj zvuku, a to so všetkými detailami. Tieto modely používajú tí najnáročnejší profesionálovi, ktorí vedia, aké podstatné sú aj tie najemnejšie detaily, pretože pri vývoji a výrobe mikrofónov Lewitt dbá naozaj na každú maličkosť. Výsledkom sú vokálne a nástrojové mikrofóny, ktoré splnia aj tie najvyššie požiadavky.

Pokiaľ ide o model MTP 440 DM, tak to je dynamický mikrofón s veľmi odolnou konštrukciou schopný zniesť aj vysoký akustický tlak a vďaka kardioidnej charakteristike aj nadštandartnej ochrane proti spätnej väzbe. Ideálny je pre snímanie nástrojových aparatúr, bicích a perkusií, vokálov alebo dychových nástrojov, a to naživo aj v štúdiu.

Telo mikrofónu je celokovové, hlava má integrovaný pop filter a protiveterný kryt.

Vlastnosti

  • Obsah balenia: DTP 640 REX, DTP 340 TT, LCT 340 MTP 440 DM, XLR kábel, mikrofónny držiak, obal
  • Vhodné pre: Bicie
  • Počet mikrofónov: 7

LEWITT DTP Beat Kit Pro 7

  • Výrobca: LEWITT
  • Kód produktu: DTP Beat Kit Pro 7
  • Dostupnosť: Skladom
  • 1 399,00€