DGT 650 je stereo kondenzátorový USB mikrofón, ktorý vo svojej kategórii nastavuje celkom nové merítka kvality. Toto zariadenie pracuje ako s Windows tak Mac OS X zariadeniami a naviac ho možno použiť aj s mobilnými zariadeniami. Napájaný môže byť cez USB alebo pomocou Li-Ion akumulátoru. Jeho súčasťou je analogový predzosilovač so štyrmi módmi nastavenia, vypnuteľný high-pass filter a pad s dvoma rôznymi nastaveniami.
Obrovskou výhodou tohto mikrofónu je, že ho môžete zapojiť rovno do počítača, bez toho aby ste potrebovali zvukovú kartu. Vzhľadom k tomu, že je toto zariadenie vybavené vlastným preampom a prevodníkom, ide teda o vysoko kvalitný mikrofón a zvukovú kartu v jednom. Naviac vďaka linkovému vstupu môžete USB rozhranie mikrofónu využiť aj pre nahrávanie kláves, gitár a podobne. Vzhľadom k svojej cene ide o zariadenie, ktoré vo svojej kategórii nemá konkurenciu. Stačí zapojiť a okamžite začať čokoľvek nahrávať, samozrejme v prvotriednej štúdiovej kvalite.
Použiť ho možno ako mono mikrofón s kardioidnou charakteristikou alebo ako stereo mikrofón, pričom potom sníma 90° XY stereo obraz. Ide o mikrofón veľmi všestranný, ktorý sa uplatní pri snímaní vokálov, akustických nástrojov aj hovoreného slova. Oproti štandartným mikrofónom má i-line-out výstup, line-in vstup, stereo vstup, s jeho využitím pracuje len ako audio interface a samozrejme sluchátkový výstup.
Nastavenie parametrov je možné previesť priamo na mikrofón pomocou tlačítok, ktorá nevydávajú žiadny hluk. Nastavenie je vizualizováne podsvietením.
Keď to zhrnieme DGT 650 je ideálnym všestranným riešením pre domáce nahrávanie, ktoré bude v súčasnej ponuke ťažko hľadať konkurenciu.
Vlastnosti

Typ mikrofónu: Kondenzátorový

Kompatibilita : Windows 10 ->; Mac OS X 10.6 ->; iOS

Smerová charakteristika: Cardioid

Frekvenčný rozsah: 20 Hz - 20 kHz

Obsah balenia: Mikrofón, breakout box, statív

Počet kusov: 1

USB: Áno

Hmotnosť: 0,31 kg

Impedancia: 32 Ohm

Vhodné pre: Univerzálne

Vzorkovacia frekvencia : 44.1 kHz, 48 kHz, 96 kHz

MIDI: Áno

Slúchadlový výstup: Áno

LEWITT DGT 650

  • Výrobca: LEWITT
  • Kód produktu: DGT 650
  • Dostupnosť: Skladom
  • 499,00€