FIFINE K669B je univerzálna USB kondenzátorový mikrofón vhodný pre streaming, natáčanie Vlog a podcastov, nahrávanie akustických nástrojov alebo pre vášnivých hráčov online hier. Mikrofónny kapsule navyše eliminuje hluk úderov do klávesnice a naopak uvedie do popredia váš hlas, takže súperovi počujú každé vaše slovo a vzájomná komunikácia získa úplne nový rozmer.


Celokovové telo zaistí maximálnu bezpečnosť pri náhodných pádoch, kardioidná smerová charakteristika potom ponúka konštantnú citlivosť na celý frekvenčný rozsah, aby vaša hudba mala potrebné basy či stredy, pri hraní hier potom iste oceníte výrazné výšky, ktoré zvýši zrozumiteľnosť snímaného signálu. Mikrofón je pripevnený k otočnému držiaku, preto je možné umiestnenie do horizontálnej i vertikálnej polohy, čo výrazne rozširuje flexibilitu využitia.


Predná strana ponúka ovládač hlasitosti pre pohodlné nastavenie miery zosilnenia vstupného signálu, na dolnom paneli nájdete USB kábel pre pripojenie do PC alebo laptopu. Mikrofón je plne kompatibilný so softvérmi Mac, Windows a hernou konzolou PS4, stačí ho teda len pripojiť a môžete začať nahrávať alebo si dopriať vašej obľúbenú hru bez nutnosti použitia slúchadiel s mikrofónom. Plne kompatibilný je tiež s DAW softvérmi Discord, Twitch a OBS.


Súčasťou balenia je ďalej stolový tripod stojan s antivibračnou gumou pre maximálnu stabilitu a kvalitný prenos signálu.

vlastnosti

Typ mikrofónu: Kondenzátorový

Vhodné pre: Univerzálne

Smerová charakteristika: Cardioid

Frekvenčný rozsah: 20 Hz - 20 kHz

Impedancia: 78 Ohm

Počet kusov: 1

Viac o tomto zdrojovom texteNa získanie ďalších informácií o preklade sa vyžaduje zdrojový text

Odoslať spätnú väzbu

Bočné panely

FIFINE K669B

  • Výrobca: FIFINE
  • Kód produktu: K669B
  • Dostupnosť: Skladom
  • 43,00€